З вдячністю за співпрацю

Студенти п’ятого курсу, які навчаються за спеціальностями «Машини і технології паковання» і «Машини і ресурсозберігаючі технології переробки упаковки» факультету інженерної механіки та пакувальної техніки відвідали навчальний центр відомої німецької компанії «FESTO».

Компанія є лідером виробництва промислового устаткування та систем автоматизації. З метою демонстрації можливостей компанії на базі обладнання центру відбулися лабораторні роботи з дисципліни «Мехатроніка» з розділу «Електричні приводи».

Студенти опанували можливості сучасних лінійних двигунів, сервоприводів, покрокових двигунів, тощо. Спільні заняття провели фахівці університету, доценти Микола Якимчук та Людмила Кривопляс і представник компанії «FESTO» Віталій Мисечко.