Турнір з футзалу Кубок Ректора НУХТ 2014- завершено.

В цьому році в турнірі з футзалу навчального комплексу НУХТ прийняли участь збірні команди 11 факультетів та 10 коледжів і технікумів.

Змагання проходили протягом 5 напружених днів і до фіналу дійшли тільки найсильніші та витриваліші. Цей не легкий шлях збірна факультету інженерної механіки та пакувальної техніки розпочала із зустрічі з командою факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Гра пройшла в напруженому стані і суперники показали гарний рівень підготовки, але нажаль рахунок на табло був 6:3 не на нашу користь. Після матчу капітан команди Микола Кібиш розібрав з хлопцями всі помилки та зробив настанови на майбутнє. В наступному поєдинку проти факультету БКЦВ механіки були настроєні рішуче. Буквально з першої хвилини «чорні» повністю взяли ситуацію під свій контроль та боролися за кожний м`яч. Результатом потужного протистояння став рахунок 6:1 і ми додали перемогу в скарбничку нашого факультету. Після матчу в роздягальні гравці почали вибудовувати схеми на наступну гру проти «енергетиків». Наша команда була підсилена двома випускниками 2014 року, а саме: Олегом Бондарчуком та Русланом Шоколенком. Поєдинок між двома майже рівними командами пройшов в напруженому стані. В кінці першого тайму рахунок був рівним 1:1. 5-ти хвилинна перерва пройшла в дискусіях щодо стратегій в обох збірних. Майже всю другу половину команди тримали рівний рахунок. На останній хвилині механіки взяли верх над володінням м`ячем та «вижали» буквально останні сили! За 15 секунд до основного часу саме Руслан Савенко забиває гол який вирішив хід поєдинку. 2:1 і механіки виходять з групи як 4-та команда яка має на своєму рахунку на 2 м`ячі більше інших. Радості не було меж!

За долею жеребкування ІМПТ грає проти факультету ЕіМ, а ОФПД з ГРТБ. От і момент істини, до останнього було інтригою чи пройдемо ми до фіналу. Але на куражі перемог механіки виграють у економістів з рахунком 5:2 і ми виходимо на гру з факультетом ОФПД, які виграли в ГРТБ по серії пенальті. Було важко, не обійшлося без серйозних травм із-за чого декільком гравцям фізично важко було продовжувати гру, а на реабілітацію сил дали всього-на-всього 50 хвилин! Але збірна нашого факультету вийшла в повному складі відстоювати честь свого колективу.

В запеклій боротьбі суперник виявися сильнішим і виграв з рахунком 1:5. Це було гірко, сумно, але все ж таки чесно і справедливо.

Не дивлячись на програш наші футболісти пішли із бойовим настроєм адже знали, що досягли високих результатів. Остання гра була за 3 і 4 місце проти Волинського технікуму. Команда суперників складалася з молодших хлопців, тому це не давало приводу сумніватись щодо фавориту матчу. Перший тайм пройшов із масою нереалізованих моментів з боку нашої збірної тому рахунок по кінця 1-ого тайму складав 2:0. В другій половини, гри, яка була більш результативною для команди, хлопці ввійшли в «кураж» і повністю розгромили суперника. 3… 2… 1… Свисток і рахунок на табло зупиняється з результатом 9:0. Перемога і 3-тє призове місце в турнірі серед 21 збірних команд займає наш факультет інженерної механіки та пакувальної техніки! Це була кульмінація всієї боротьби, напруги та сподівань протягом всього турніру.

Потрібно віддати належне шаленій підтримці наших вболівальників, яка стимулювала команду в найважливіших матчах! Гул барабану звучав далеко за межами спорткомплексу і примножував сили нашої команди!

Також слова вдячності факультет висловлює спонсору нашої збірної команди із футзалу, а саме Міжнародному благодійному фонду імені Олександра Галкіна, за фінансову та моральну підтримку!

Для всієї команди та факультету ця перемога була важливою, адже футбол об’єднує людей, колективи, народи. Дякуємо нашому університету, що студенти мають змогу показати свої можливості, примножувати свої уміння і довести, що кожен може досягти високого результату, лише потрібно сильно захотіти!