Механіки, вперед!

Нещодавно на базі Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” відбулася V Всеукраїнська студентська олімпіада „Механотроніка в машинобудуванні”.

Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України та компанія ДП «Фесто» – національний представник міжнародного концерну «Festo», який є провідним постачальником засобів автоматизації для різноманітних галузей промисловості.

В змаганнях брали участь сімнадцять студентських команд з чотирнадцяти вищих навчальних закладів України. Наш університет представляла команда факультету інженерної механіки та пакувальної техніки в складі студентів: Дениса Пригодія, Юрія Бабича, Олега Тарана та Альони Бабицької. Керівник команди – Микола Якимчук.

За результатами змагань в індивідуальному заліку переміг Денис Пригодій, який зайняв І місце серед шістдесяти учасників змагань. В командному заліку команда нашого університету зайняла ІІІ місце.

Вітаємо наших переможців та зичимо подальших здобутків!