Кубок Ректора НУХТ з футболу 2013

"Мех - лучше всех!!!" ця фраза правомірно лунала сьогодні на весь спорткомплекс, ажде команда нашого факультету з футзалу премогла всі команди з якими їм довелося грати і виборовши "Кубок Ректора НУХТ з футболу 2013" ще раз довела, що МЕХ таки кращий від усіх (принаймні у футболі).

Останній поєдинок був проти команди студентів зі Львова. На усіх гравцях позначилася величезна втома, яку вони зазнали після серії інтенсивних ігор. По багатьом гравцям було видно що вони вимотані, через силу стримували біль в ногах, колінах, ліктях. Але команди подарували яскравий поєдинок гідний називатись фінальним. В нелегкій боротьбі сильнішими виявились таки механіки, вигравши з рахунком 3:1.

Кубок Ректора НУХТ з футболу 2013  Кубок Ректора НУХТ з футболу 2013

Хочеться також відмітити роботу фан-сектора, Ці хлопці та дівчата приходили на кожну гру, придумували пісні та кричалки, пропускали інколи пари, зривали свої голоси для того щоб гравці на площадці відчували підтримку і, як кажуть, «рвали і метали»)))

Кубок Ректора НУХТ з футболу 2013  Кубок Ректора НУХТ з футболу 2013

Ще раз, ВІТАЄМО НАШИХ!!!