Кубок першокурсника з футзалу

9 жовтня відбувся фінал з футболу між першокурсниками факультетів ІМПТ та ЕіМ. Шлях до фіналу та перемоги був досить нелегкий, адже були поразки, завдяки яким командний дух та жага до перемог зростала з кожним днем. Гравці, пройшовши через всі перешкоди, дійшли до своє мети.

Вони йшли тільки вперед, довіряючи своїм бажанням та амбіціям.

Петрусенко Артем

Турнір був непередбачуваним як для вболівальників, так і для самих гравців. Перша гра з енергетиками була дуже важка і насичена, рахунок становив 2:2. Першою перемогою нашої скарбнички, була гра проти факультету ХКВ, рахунок якої становив 6:2. Це були неперевершені відчуття перемоги, адже гравці ще добре не пізнали можливості одне одного. Наступний вихід на поле проти факультету АКС став не на користь механіків, рахунок становив 4:1. Значимою для нас була гра з БКЦВ, рахунок становив 4:0, наші футболісти показали зіграну гру. Не гіршою була і зустріч з БТЕК – 5:2. Гра, на яку чекали більшість вболівальників – матч-реванш проти факультету АКС. Гра була жорсткою, непередбачуваною, але наша команда змога перемогти та вірватись до фіналу, буквально на останніх хвилинах. І ось він – фінал, зустріч з ЕіМ. В першому таймі фортуна була повністю на нашому боці, гравці показали всі свої можливості, вони вели в рахунку на 2 забитих м’яча. Але надмірна впевненість в собі та своїх силах призвела до того, що економістам випала можливість забити гол зі штрафного в наші ворота. Та це не стало перешкодою до грандіозної перемоги - рахунок на табло складав 2:1, фінальний свисток і факультет інженерної механіки та пакувальної техніки став володарем «Кубку першокурсника з футзалу». В цьому турнірі відзначилися такі гравці як: капітан команди Руслана Савенко, захисник Олексій Петриченко, та нападаючі Олександр Зюкін та Сергій Макаренко.
     Наші талановиті футболісти ще раз довели всьому університету, що «МЕХ ЛУЧШЕ ВСЕХ!».