Кубок першокурсника з футзалу

9 жовтня відбувся фінал з футболу між першокурсниками факультетів ІМПТ та ЕіМ. Шлях до фіналу та перемоги був досить нелегкий, адже були поразки, завдяки яким командний дух та жага до перемог зростала з кожним днем. Гравці, пройшовши через всі перешкоди, дійшли до своє мети.

Вони йшли тільки вперед, довіряючи своїм бажанням та амбіціям.

Склад:

Руслан Савенко (к)

Олексій Петриченко

Олександр Зюкін

Сергій Макаренко

Трегуб Андрій

Темченко Едуард

Уперяченко Сергій

Іваненко Євген

Касьян Олексій

Назаренко Андрій

Сімак Владислав

Петрусенко Артем

Турнір був непередбачуваним як для вболівальників, так і для самих гравців. Перша гра з енергетиками була дуже важка і насичена, рахунок становив 2:2. Першою перемогою нашої скарбнички, була гра проти факультету ХКВ, рахунок якої становив 6:2. Це були неперевершені відчуття перемоги, адже гравці ще добре не пізнали можливості одне одного. Наступний вихід на поле проти факультету АКС став не на користь механіків, рахунок становив 4:1. Значимою для нас була гра з БКЦВ, рахунок становив 4:0, наші футболісти показали зіграну гру. Не гіршою була і зустріч з БТЕК – 5:2. Гра, на яку чекали більшість вболівальників – матч-реванш проти факультету АКС. Гра була жорсткою, непередбачуваною, але наша команда змога перемогти та вірватись до фіналу, буквально на останніх хвилинах. І ось він – фінал, зустріч з ЕіМ. В першому таймі фортуна була повністю на нашому боці, гравці показали всі свої можливості, вони вели в рахунку на 2 забитих м’яча. Але надмірна впевненість в собі та своїх силах призвела до того, що економістам випала можливість забити гол зі штрафного в наші ворота. Та це не стало перешкодою до грандіозної перемоги - рахунок на табло складав 2:1, фінальний свисток і факультет інженерної механіки та пакувальної техніки став володарем «Кубку першокурсника з футзалу». В цьому турнірі відзначилися такі гравці як: капітан команди Руслана Савенко, захисник Олексій Петриченко, та нападаючі Олександр Зюкін та Сергій Макаренко.
     Наші талановиті футболісти ще раз довели всьому університету, що «МЕХ ЛУЧШЕ ВСЕХ!».