Фінал кубка НУХТ з волейболу

Відбулася фінальна гра кубку НУХТ з волейболу серед чоловіків між командами факультетів ІМПТ та БТЕК. У фіналі зустрілись по праву найсильніші команди, тому гра обіцяла бути цікавою та напруженою.
   З самого початку обидві команди показували злагоджену, технічну гру. Сильний натиск і відмінна гра команди механічного факультету, дозволила їй отримати перемогу у першій партії з рахунком 25:14.

З перших секунд другої партії команда факультету ІМПТ демонструвала швидкісний волейбол та відмінну гру в обороні, яка не давала змогу команді противника реалізовувати свої моменти. На останніх хвилинах команда БТЕКу змогла скоротити відрив, проте це не дало їм змогу перевести гру на свою користь Рахунок: 25:20.
   Третя та четверта партії відзначились натиском опонентів, котрі після двох програних партій згуртували власні сили і не мали наміру програвати. Втома нашої команди, вдала гра в обороні та атаці БТЕКівців дозволила їм отримати дві важливі перемоги в двох партіях. Третя пратія 22:25, четверта 18:25. Загальний рахунок 2:2.
І фінальна партія!...
    Обидві команди не хотіли програвати, команда факультету БТЕК повела вперед, проте злагоджені дії механіків, дозволили їм зрівняти рахунок і йти на рівні. Але сьогодні удача була не на нашому боці. Рахунок останньої партії 11:15.

Ось і закінчився кубок - кубок прекрасної гри під назвою ВОЛЕЙБОЛ!

Вітаємо команду факультету Біотехнологій та екологічного контролю і дякуємо всім гравцям механічного факультету.
    Все, з чим можливо було бути причетним до такої події, нам, уболівальникам, вдалося. Ми бачили потужні атаки, точні високі блоки, впевнені передачі і чудовий захист! Коли м'яч майже торкався підлоги, але блискавично піднятий, він знову був у грі, і зал вибухав оплесками! І все це досягнуто шляхом виснажливих передкубкових тренувань та відмінною роботою тренерського штабу!
    Демонструючи свою високу майстерність, ви і нас вчите краще розуміти цю розумну, цікаву гру! Громом оплесків ми висловлюємо подяку за вашу працю, ваші ПЕРЕМОГИ!

Мільйон сердець - одне биття, механіки - на все життя!!!

Фінал кубка НУХТ з волейболу