Екскурсія на завод «Фармак»

Напередодні студентам факультету ІМ та ПТ 4-го курсу випала нагода сходити на екскурсію на завод «Фармак». Це ведучий фармацевтичний завод України, який  Забезпечує 18% виробництва лікарських засобів в Україні; є одним із лідерів з експорту ліків – близько 20% продукції йде на експорт; постачає лікарські засоби в більше ніж 20 країн світу (Німеччина, Франція, Італія, Греція, Туреччина, Індія, Єгипет, Росія та інші країни Європи, СНД та Балтії).

Студентам спостерігали за роботою лабораторного устаткування, системи яка забезпечує вентиляцію приміщення, пакувального обладнання, ознайомились із жорсткими правилами гігієни на заводі. На жаль довелось відвідати лише відділення з виготовлення твердих фармацевтичних засобів, проте навіть такий досвід став корисним та пізнавальним.