Для комфортного відпочинку

25 березня на території спортивно-оздоровчого комплексу нашого університету «Буревісник» відбувся наступний етап робіт із прибирання території в рамках виконання програми відновлення його діяльності.

«Буревісник» - табір із багаторічною історією та традиціями, розташований в мальовничому районі Конче-Заспи під Києвом. Метою створення табору була організація оздоровчого відпочинку студентів, викладачів, співробітників та їх родин.

Тож разом із працівниками табору до участі у «суботнику» долучились студенти і викладачі факультету інженерної механіки та пакувальної техніки.  Одним із перших кроків по облаштуванню табору до літнього сезону стало розчищення вкрай захаращеної і занедбаної території табору, очищення від опалого гілля та листя, прибирання будиночків, підготовка до вивозу сміття.

Наприкінці цього по-справжньому першого сонячного і теплого весняного дня, втомлені, але задоволені результатом своєї роботи, учасники «суботника» зварили кашу на вогнищі, поділилися своїми враженнями та планами. На їх загальну думку необхідно прикласти максимальні спільні зусилля, щоб повернути табору його колишній вигляд, та допомогти працівникам створити комфортні умови для відпочинку і оздоровлення.