04.04 о 14:30 відбувся півфінальний матч АКС-ІМтаПТ по баскетболу . Перша половина зустрічі проходила дуже напружено , наші механіки були попереду , але в кінці 2 періоду АКС зрівняли рахунок , 2-гий період завершився нічийним рахунком 38:38 , в 3 половині зустрічі , АКС почав дуже жорстко і вони були попереду , але наші хлопці не здавались , до кінця 3 періоду , ІМтаПТ уже вели в рахунку +4 бали , в 4 періоди вони свою перевагу збільшили до +11 балів . Загальний рахунок матчу 59:48 . Механіки дуже злагоджено грали , тому подякуємо їм за цю гру .

Відбулась фінальна гра з баскетболу між факультетами ІМПТ та ОФПД.

Зустрілись дійсно найсильніші команди університету, тому, як і передбачалось, гра була насиченою та захоплюючою.

Відбулася фінальна гра кубку НУХТ з волейболу серед чоловіків між командами факультетів ІМПТ та БТЕК. У фіналі зустрілись по праву найсильніші команди, тому гра обіцяла бути цікавою та напруженою.
   З самого початку обидві команди показували злагоджену, технічну гру. Сильний натиск і відмінна гра команди механічного факультету, дозволила їй отримати перемогу у першій партії з рахунком 25:14.

Студент факультету інженерної механіки та пакувальної техніки Роман Сергійчук представив результати своєї наукової роботи, а також наукові розробки творчої молоді кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв на ІІ Міжнародній науково-практичній конференцій «Переробка та управління якістю сільськогосподарської продукції», яка відбулася 26-27 березня в Мінську, в Білоруському державному аграрному технічному університеті.

25 березня на території спортивно-оздоровчого комплексу нашого університету «Буревісник» відбувся наступний етап робіт із прибирання території в рамках виконання програми відновлення його діяльності.

В цьому році в турнірі з футзалу навчального комплексу НУХТ прийняли участь збірні команди 11 факультетів та 10 коледжів і технікумів.

9 жовтня відбувся фінал з футболу між першокурсниками факультетів ІМПТ та ЕіМ. Шлях до фіналу та перемоги був досить нелегкий, адже були поразки, завдяки яким командний дух та жага до перемог зростала з кожним днем. Гравці, пройшовши через всі перешкоди, дійшли до своє мети.

Нещодавно на базі Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” відбулася V Всеукраїнська студентська олімпіада „Механотроніка в машинобудуванні”.

Студенти п’ятого курсу, які навчаються за спеціальностями «Машини і технології паковання» і «Машини і ресурсозберігаючі технології переробки упаковки» факультету інженерної механіки та пакувальної техніки відвідали навчальний центр відомої німецької компанії «FESTO».

Розвиток програм академічної мобільності – один із пріоритетів для колективу нашого університету. Вже укладена низка відповідних договорів, і наші студенти мають можливість за програмами обміну стажуватись за кордоном.

8 травня, в рамках Другого Північно- та Східно-Європейського Конгресу з Харчової Науки (NEEFood-2013), який працював в нашому університеті 27-29 травня, відбулося масштабне дійство - свято «День Європи».
Всього за декілька годин кожен бажаючий міг здійснити подорож 16 країнами Європи (саме стільки учасників зібрав цього року фестиваль) – познайомитися з їх історією, традиціями, національними костюмами, стравами, напоями, культурою, зануритися в атмосферу та відчути національний колорит.