Старший викладач, тренер збірної НУХТ з волейболу, майстер спорту СРСР з волейболу - Плаксієнко Тетяна Борисівна

тел.(044) 525-79-54.

Складової частиною виховної роботи є спортивно-масова та оздоровчо-виховна робота, спрямована на пропаганду здорового способу життя, тому спортивна діяльність факультету є цікавою та різноманітною.

На факультеті функціонують спортивні секції з метою оздоровлення і покращення  фізичного стану студентів та викладачів факультету, забезпечено участь студентів факультету та збірних команд в Спартакіадах НУХТ, окремого розвитку набуває спортивний рух, заснований на заняттях фізичною культурою – «StreetWorkout».

Результатом цієї роботи є встановлення Рекорду України по колективному віджиманню на чолі з Андрієм Листопадом, 1-е місце в чемпіонаті по футболу на «Кубок ректора», перемога збірних команд факультету в чемпіонатах НУХТ з баскетболу та волейболу на чолі з капітанами Римаром Кирилом та Ступаком Богданом.

В сезоні 2013/2014 року команда факультету з міні-футболу посіла 2 місце в Кубку Єдності НУХТ (футзалу), а збірна команда з футболу університету стала переможцем сезону Студентської Ліги ФК «Динамо» Київ» і, саме, студент нашого факультету Олег Бондарчук, який забезпечив команді чемпіонство, став найкращим гравцем турніру.

У спорткомплексі працюють спортивні і тренажерні зали, сучасний басейн, безліч спортивних секцій на будь-які смаки.