Культурно-просвітницька діяльність

 

Культурно-просвітницька діяльність

 

Заступник декана по роботі зі студентами - доцент

Вересоцький Юрій Іванович,

 

корп. “Б”, ауд.Б-411, тел.(044) 287-92-22

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її."> 

На факультеті Інженерної механіки та пакувальної техніки створені всі умови для вільного розвитку особистості,  її загальної культури та розвитку творчих здібностей. Тож культурно-просвітницькі заходи, творчі вечори, благодійні акції є невід’ємною частиною багатогранного життя сучасного студентства, а очолюють цей напрямок діяльності органи самоврядування студентів факультету Інженерної механіки та пакувальної техніки, наставники академічних груп.

Велика увага приділяється формуванню інтелектуальної, творчої, духовної та фізичної духовності студентів. З перших кроків, після ознайомлення з спільнотою факультету та кафедр наставники починають плідну роботу по вихованню студентів у традиціях факультету, а значну допомогу в виявлені талановитої молоді та залученні її до культурно-, спортивно-масових заходів, організації дозвілля, прискоренню адаптації першокурсників до навчального процесу надають «молодші куратори» з числа кращих студентів старших курсів.

Органами студентського самоврядування, в яких сумлінно працюють Кащенко В., Суховірський Т., Левик С., Туфекчі В., Чернявський А., Николюк О., Листопад А. та інші, проводиться робота з благоустрою території та кімнат гуртожитку №1, з організації суботників, проведення конкурсів на кращу академічну групу факультету і кращу кімнату в гуртожитку. Нещодавно студенти факультету були відмічені подякою “за виховання високоосвіченої молоді, та плідну співпрацю з профспілками” Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки та Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації.

Студенти факультету приймають активну участь в культурно-просвітницьких заходах факультету та університету. Щорічно проводяться тематичні виставки та вечори, заходи присвячені до «Дня туризму», «Брейн-ринг», «День працівників харчової промисловості», КВК, „Містер” і „Міс НУХТ”, конкурс “Української пісні”, «День Європи», «День знань», «День студента», де студенти приймають активну участь та виборюють призові місця.

Неодноразово студенти отримували нагороди та призи в загально-університетських фестивалях «День факультету», а команді КВК факультету ІМПТ "Mechanic Bros." завжди вдається підняти настрій та примусити посміхнутись навіть найбільш похмурих глядачів.

Художнє слово і кореспондентські навички студенти «відшліфовують» у статтях на сторінках факультетської газети «Ми- механіки» і університетської газети «Промінь», а висвітлення вагомих подій в житті університету та факультету проводиться через інтернет-сайт факультету impt.nuft.edu.ua

 


Навігація..