Звітно-виборча конференція ІМПТ

7 квітня, в стінах нашого університету, відбулась звітно-виборча конференція факультету інженерної механіки та пакувальної техніки!
На даній конференції голова студентського самоврядування Листопад Андрій та заступник голови гуртожитку Василенко Владислав відзвітували за пророблену роботу станом на 2016-2017 р.

Також, було висунено кандидата на голову студентського самоврядування факультету ІМПТ Шемідька Дмитрія, який представив свій перспективний план роботи та свою майбутню команду.

На посаду голови гуртожитку було висунуто Федоренка Едуарда, який сумлінно працював, підтримував порядок в гуртожитку на протязі 2 років.

Декан факультету Блаженко Сергій Іванович закликав студентів приймати активну участь в культурно-масових, спортивних та інших видах діяльності студентського самоврядування. Вислови надію, що актив факультет буде тільки збільшуватись і міцнішатиме.

Fx eYA4GDU8KK7 5vna54YF bns NRW0Q

BSZj7 W3p1gmEbCv U61T0YgxYelXitH0