Ярмарка професій

12 жовтня 2016 р. представники кафедри технічної механіки і пакувальної техніки ас. Горчакова Ольга Миколаївна та студент групи МП-4-10 Якимчук Владислав  представили Національний університет харчових технологій на ярмарці професій, яка відбулася у міськрайонному центрі зайнятості в місті Біла Церква.

На ярмарці, традиційно,  були присутні школярі 9-11 класів з 35 загальноосвітніх навчальних закладів міста та району. Майбутні абітурієнти цікавились спеціальностями університету, умовами вступу, матеріально-технічною базою тощо. Представники ВУЗу провели зустріч з учителями шкіл, в процесі якої були передані рекламні матеріали та роздані запрошеня на День відкритих дверей НУХТ. Випускники шкіл виявили бажання навчатися на факультеті доуніверситетської освіти.

DSC00644DSC00646DSC00650DSC00625