12 травня 2017 року в Київському міському будинку вчителя відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Навчально-виховна система ранньої профілізації учнів». Організатори конференції – колектив Технічного ліцею Шевченківського району міста Києва, Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут післядипломної педагогічної освіти.

Провідні фахівці, вчені, вчителі представили результати тривалого експерименту щодо ранньої профілізації учнів в Технічному ліцеї Шевченківського району Києва, психолого–педагогічні інструменти діагностичного дослідження профільних схильностей учнів та інші актуальні питання середньої освіти.

Крім теоретичних питань, провідні вчителі ліцею представили власний практичний досвід педагогічної роботи та майстер-класи щодо сучасних та цікавих для учнів методів навчання. Ці ж методи дозволяють удосконалити навчальний процес у вищій школі.

До участі у конференції організаційний комітет запросив науковців нашого університету –  доцента кафедри машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв Олексія Губеню, і доцента кафедри біотехнології та мікробіології Юрія Пенчука.

Для нашого університету питання конференції та досвід є важливими. НУХТ пишається студентами, які є випускниками Технічного ліцею, і відзначає їх відмінні здібності до навчання і науково-дослідницької діяльності, організаційної та культурно-масової роботи. Це підтверджує правильність та високу результативність освітніх методів, високий професійний рівень викладачів Ліцею. Ще біль актуальним це питання є з точки зору успішності та відповідальності майбутніх студентів.

17799249 799458810207909 5607524243160975367 nDSCN4166DSCN4232

DSCN4245DSCN4246