Снайпер - спеціально навчений боєць

Снайпер - спеціально навчений боєць (самостійна бойова одиниця), що досконало володіє мистецтвом влучної стрільби, маскування і спостереження, вражає ціль, як правило, з першого пострілу.

Потягом 4 місяців, студент 3 курсу факультету ІМПТ Бігун В.А. посилено займався в школі снайперів «Дике Поле». Більшість знань, які отримав Владислав в Снайперській школі є СЕКРЕТНИМИ, але важливими та корисними.

Заняття не пройшли дарма, Владислав отримав сертифікат 1 рівню. Зі слів Владислава: «спочатку 14 днів теорії стрільби та математики, потім складний екзамен, після якого багато курсантів відсіялося. Крім постійного мозкового штурму почалися польові заняття, які включали в себе завдання на грані фізичних і моральних можливостей, вони були настільки складними, що більша половина курсантів з ними не справлялася…".

Влітку Владислав планує пройти кваліфікацію на 2 рівень.

ЗИМЗИМ2Зим3Зим4

СЕРТИФIКАТ