Шукачі пригод

8 квітня в університеті – День факультету інженерної механіки та пакувальної техніки. Усі бажаючі протягом дня могли познайомитися з досягненнями колективу факультету та зробити цікаві фото на згадку у рамках виставки, експозиція якої розгорнулася у холі головного корпусу університету.

Але головне дійство чекало на всіх ввечері, коли актова зала перетворилася на стародавнє арабське місто, де жили два брати – Касим і… Алі-баба. Саме так, концертний вечір факультету інженерної механіки та пакувальної техніки був поставлений за мотивами загальновідомої арабської казки «Алі-баба і 40 розбійників», яку у 1981 році майстерно переробив на музичний спектакль актор, сценарист і режисер Веніамін Смєхов.

Фантазія факультетської команди перенесла глядача на схід, де Коломбіна, П’єро і Арлекін збирають історії. Вони просять дядечка Мустафу розказати щось цікаве, й від нього дізнаються неймовірну історію про двох братів й скарби 40 розбійників, винахідливість жінок і вкотре переконуються, що добро, безкорисливість, щирість завжди винагороджуються й перемагають зло і жадібність.

Цікаві сценічні рішення, тонкий гумор, бездоганна акторська гра, вражаючі хореографічні композиції, виконання пісень вокально-інструментальним ансамблем – традиційні фішки факультету, яким вони віддали належне і цього разу, подарували глядачам справжню насолоду від вечора.

Ще одна родзинка механіків – щемлива традиція закінчувати концерти виконанням пісні «Випускникам» із врученням своїм випускникам шийних хустинок у кольорах факультету, – поставила крапку у Дні факультету інженерної механіки та пакувальної техніки-2016.