Переддипломна практика

Переддипломна практика – чудова нагода набути професійного досвіду. Студенти четвертого курсу напряму підготовки 6.050502 «Інженерна механіка» спеціалізації «Машини і технології паковання» проходять переддипломну практику на ТОВ «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак» в місті Біла Церква під керівництвом професора кафедри технічної механіки і пакувальної техніки Миколи Володимировича Якимчука.

Переддипломна практика – це чудова нагода для студентів, які пишуть бакалаврську дипломну роботу, набути практичного досвіду щодо проектування  новітніх зразків пакувального обладнання.  Під час проходження практики майбутні фахівці ознайомлюються з технологічними  схемами пакування, конструкціями механізмів та пристроїв для їх виконання, особливістю монтажу та експлуатації таких пристроїв.

 Приємно констатувати, що більшість фахівців на ТОВ «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак» є випускники нашого університету і з розумінням відносяться до навчання студентів під час проходження переддипломної практики. Сподіваємся, що під  керівництвом досвідчених професіоналів, студенти оволодіють практичним досвідом проектування та експлуатації пакувального обладнання.

DSC01150DSC01151DSC01155DSC01157

Навігація..