Майбутнє науки

На світлинах – учні Київського технічного ліцею Шевченківського району, що брали участь у науково-практичній конференції дослідницьких проектів, яка проходила 13 квітня в Київському будинку вчителя. Не просто учні, і не просто ліцею, а найкращі учні передового ліцею Києва. Сподіваємось в найближчому майбутньому бачити їх студентами нашого університету.

Юні науковці представили результати своїх дослідницьких проектів з безпеки харчових продуктів, екології, хімії та математики, логіки та інших актуальних питань. Представили на високому рівні – з якісними цікавими презентаціями, з описом сучасних методів досліджень, з детальним поясненням та обґрунтуванням результатів, чітко, лаконічно та розумно виділяючи головні моменти.
Науковий комітет конференції, до якого крім викладачів Технічного ліцею, були запрошені науковці нашого університету та кафедри, був приємно вражених доповідями та здобутками юних дослідників. Звісно, такий успіх – результат копіткої, тривалої роботи та невичерпного ентузіазму учнів. Ще більш важливими є внесок вчителів та адміністрації Ліцею, які створили навчальну та лабораторну базу, залучили учнів до дослідницької роботи, передали їм безцінний практичний досвід, разом проводили наукові дослідження, готувалися до доповіді, морально підтримували доповідачів, і не секрет, часто хвилювалися більше за них.
Бажаємо колективу Технічного ліцею нових творчих здобутків, а учням нагадуємо – ми раді Вас бачити студентами Національного університету харчових технологій.