Інноваційні проекти Blumenbecker Group в навчальний процес

На сьогодні всім роботодавцям потрібні не просто випускники ВНЗів – а спеціалісти з практичними навичками роботи. Нові сприятливі умови навчання – нові кваліфіковані кадри, які зможуть гідно представляти ВНЗ на українському ринку спеціалістів.

У рамках розвитку інноваційної освіти і впровадження нових знань про розробку устаткування і програмного забезпечення, пуско-налагоджувальні роботи, позмінний контроль і розробку пультів керування в робототехнічних системах  у навчальний процес, - відкрита навчальна лабораторія з новітнім обладнанням «KR 16 L6 – робот KUKA» у складі кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Національного університету харчових технологій.

Метою створення сучасної лабораторії є забезпечення рівня підготовки спеціалістів, що буде відповідати стрімкому росту і розвитку пакувальної індустрії і харчовому машинобудуванні загалом.

Така лабораторія – одна із перших, створених за підтримки Blumenbecker Polska Sp. і генерального директора представництва компанії в Києві – Олександра Kaрпії у вищій школі України.

У лабораторії забезпечено принцип системності навчання: тут можна проводити ефективні науково-практичні семінари і лабораторні заняття які базуються на вивченні робототехнічних систем, пропорційної техніки і елементів мехатроніки.

Відбулася зустріч між представниками компанії «Blumenbecker» у складі генерального директора Даріуша Рибарски, проф., д. т.н., проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Арсеньєвої Л. Ю., проф., д.т.н., завідувача кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Гавви О.М., доц., к.т.н., декана факультету Інженерної механіки та пакувальної техніки Блаженка С.І. та інших представників кафедри автоматизації процесів управління та технічної механіки і пакувальної техніки.

RobotRobot1Robot2Robot3