Гідні результати

5 і 6-го квітня 2017р року студенти ІІІ курсу факультету інженерної механіки та пакувальної техніки прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади 2016-2017 н. р. серед студентів вищих навчальних закладів освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації, яка проходила в Миколаївському національному аграрному університеті. Студентів зустріли дуже радушно. В олімпіаді прийняло участь 16 вузів України. Серед технологічних вузів технічного спрямування був представлений тільки один університет НУХТ.

Організаційним комітетом були нагороджені зависокі досягнення студенти Лихван Іван Григорович дипломом ІІІ ступеня, Бондарчук Андрій Васильович грамотою за високий рівень теоретичних знань, Зубенко Максим Васильович високий рівень теоретичних знань під час тестування на ПЕОМ, а доцент кафедри МССО Кадомський С.В. нагороджений грамотою за активну участь у проведенні Олімпіади. На олімпіаді студенти і викладачі познайомились з устаткуванням навчальних лабораторій та особливостями навчального процесу МНАУ, програмою підготовки студентів. Крім турів олімпіади в університеті була організована культурна програма: поїздки в Миколаївський краєзнавчий музей, Миколаївський суднобудівний музей, екскурсії по історичній частині міста та набережній.

hidni rezultatyhidni rezultaty2hidni rezultaty3