Чемпіонат Києва з футзалу

21 квітня у приміщенні Центру фізичного виховання та спорту НТУУ «КПІ» відбулася церемонія нагородження переможців і призерів XIІI Чемпіонату та Першості м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ.

Нагадаємо, що збірні команди нашого університету у цьому сезоні здобули срібні медалі: НУХТ-1 – срібний призер Чемпіонату у Вищій лізі, НУХТ-2 – срібний призер Першої ліги. Крім того, кращим гравцем Першої ліги став студент факультету інженерної механіки та пакувальної техніки Андрій Полещук.

В урочистій церемонії нагородження взяв участь й привітав спортсменів проректор університету з соціально-побутових питань Віктор Сташейко.

Почесні гості, що також були присутні на заході, привітали численних глядачів й нагородили тріумфаторів вечора почесними грамотами, медалями та кубками, а також  цінними призами.

Грамотою за підтримку і розвиток студентського футболу був відзначений ректор нашого університету Анатолій Українець.

Вітаємо наших спортсменів!

footzal3footzal2