Англомовна конференція

6 квітня в Національному університеті харчових технологій розпочалась щорічна 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді - вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті».

Перший робочий день якої відзначився засіданням англомовних секції. Особливо цікаво вийшла наукова дискусія на секції «Процеси, обладнання і системи контролю харчових виробництв». Головою цієї секції була доцент кафедри технічної механіки та пакувальних технології Кривопяс-Володіна Людмила Олександрівна.

Доповідачі представляли не тільки наш університет, але і інші університети з України та закордону (Румунія та Білорусь). Молоді науковці розповіли про свої наукові розробки  тому числі технології мембранного розділення; безпечність харових продуктів, вплив на них упаковки та матеріалу з кого виготовлена упаковка тощо.

Окрім науковців на секції виступив представник фірми Camozzi начальника технічного відділу Олексія Васильченка. Він розповів про інноваційні технології які використовує дана фірма; наукові проекти, які спонсоруються компанією; напрямки розвитку компанії в галузі розвитку пропорційної техніки. Особливу увагу присутніх привернула інформація стосовно перспектив працевлаштування випускників НУХТ в різні підрозділи компанії.

Кафедра висловлює щиру подяку доповідачам, в тому і від виробництва, за ґрунтовні та цікаві доповіді.