Актуальні питання удосконалення технологічного обладнання підприємств хлібопекарської, бродильної, м’ясної та молочної галузей харчової промисловості, а також мікробіологічної та фармацевтичної промисловості були розглянуті на засіданнях екзаменаційних комісій із захисту дипломних проектів на здобуття освітніх рівнів бакалавра і спеціаліста, що проходили на кафедрі машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв.

Перші захисти бакалаврів на кафедрі ТМіПТ

На кафедрі технічної механіки і пакувальної техніки факультету інженерної механіки та пакувальної техніки розпочались захисти курсових проектів за напрямком підготовки 6.050502 «Інженерна механіка» освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр».

18 травня 2017 року на факультеті інженерної механіки та пакувальної техніки відбувся розширений науковий семінар з попереднього розгляду дисертаційних робіт на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук (доктора філософії в галузі техніки) Стукальської Наталії Миколаївни на тему «Оптимізація процесу подрібнення м’ясної сировини з курятини на основі комплексного показника якості» та Доломакіна Юрія Юрійовича на тему «Удосконалення процесу змішування водно-борошняних сумішей з метою створення високоефективного обладнання».

12 травня 2017 року в Київському міському будинку вчителя відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Навчально-виховна система ранньої профілізації учнів». Організатори конференції – колектив Технічного ліцею Шевченківського району міста Києва, Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут післядипломної педагогічної освіти.

На світлинах – учні Київського технічного ліцею Шевченківського району, що брали участь у науково-практичній конференції дослідницьких проектів, яка проходила 13 квітня в Київському будинку вчителя. Не просто учні, і не просто ліцею, а найкращі учні передового ліцею Києва. Сподіваємось в найближчому майбутньому бачити їх студентами нашого університету.

Вже 7 років тривають творчі дружні зв’язки між кафедрою машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв нашого університету та факультетом харчової інженерії Університету «Штефан чел Маре». І щороку в рамках програми співробітництва відбуваються обміни студентами, аспірантами та науковцями з метою участі у конференціях, наукових і освітніх заходах наших країн, виставках, підвищенні кваліфікації, проведенні наукових досліджень.

5 і 6-го квітня 2017р року студенти ІІІ курсу факультету інженерної механіки та пакувальної техніки прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади 2016-2017 н. р. серед студентів вищих навчальних закладів освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації, яка проходила в Миколаївському національному аграрному університеті. Студентів зустріли дуже радушно. В олімпіаді прийняло участь 16 вузів України. Серед технологічних вузів технічного спрямування був представлений тільки один університет НУХТ.

Переддипломна практика – чудова нагода набути професійного досвіду. Студенти четвертого курсу напряму підготовки 6.050502 «Інженерна механіка» спеціалізації «Машини і технології паковання» проходять переддипломну практику на ТОВ «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак» в місті Біла Церква під керівництвом професора кафедри технічної механіки і пакувальної техніки Миколи Володимировича Якимчука.

7 квітня під егідою кафедри Технічної механіки та пакувальних технології Національного університету харчових відбулось засідання секції «Машини та технологія пакування» в рамках 83-я Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді - вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті».

6-7 квітня кафедру Технічної механіки та пакувальної техніки Національного університету харчових технології відвідали представники виробництва. 6 квітня відбулась зустріч молодих науковців з начальником технічного відділу всесвітньо відомого виробника пневматичного обладнання - фірми «Camozzi».

6 квітня в Національному університеті харчових технологій розпочалась щорічна 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді - вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті».

7 квітня, в стінах нашого університету, відбулась звітно-виборча конференція факультету інженерної механіки та пакувальної техніки!
На даній конференції голова студентського самоврядування Листопад Андрій та заступник голови гуртожитку Василенко Владислав відзвітували за пророблену роботу станом на 2016-2017 р.

31 березня відбулася відкрита лекція з дисципліни «Пневматика та пневмоприводи» професора, доктора технічних наук Якимчука Миколи Володимировича для студентів третього курсу освітнього ступеня «бакалавр» cпеціальностей 131 «Прикладна механіка» та  133 «Галузеве машинобудування».

Студенти факультету інженерної механіки та пакувальної техніки та викладачі факультету Олексій Бойко, Володимир Костюк і Вадим Серпученко побували на сміттєспалювальному заводі «Енергія» і на власні очі вони побачили, як утилізується міське сміття.

25 березня у Національному університеті харчових технологій відбувся щорічний День відкритих дверей. Кафедра технічної механіки і пакувальної техніки традиційно взяла активну участь в цьому заході. Діючий мехатронний стенд, який представили викладачі кафедри, та новий роздатковий матеріал дали можливість більш ґрунтовно ознайомити майбутніх абітурієнтів з спецальностями кафедрами.

Дочірні категорії