Кафедра машини і апарати харчових та фармацевтичних виробництв

Студенти разом з науковцями кафедри виконують ряд важливих наукових досліджень. Під керівництвом професора Володимира Теличкуна ведеться робота гуртка з удосконалення процесів та обладнання хлібопекарських виробництв, зокрема, по промисловим печам, екструзійній техніці, процесам змішування та різання.

Доцент Сергій Удодов керує науковим гуртком з розробки та удосконалення процесів та обладнання бродильних виробництв, зокрема, міні пивоварень.

Під керівництвом доцента Ігора Житнецького студенти досліджують процеси мембранного розділення харчових середовищ,

Під керівництвом доцента Олексія Губені – механічні процеси, зокрема, різання та формування.

Доцент Олександр Прохоров з колективом студентів та аспірантів удосконалюють процеси та обладнання приготування пивного сусла, сатурації рідин та масообмінні процеси розділення спиртових розчинів.

Результати досліджень студенти щороку представляють на українських та закордонних наукових конференціях, отримуючи визнання та нагороди.

Студенти Іван Ященко та Вадим Деканський у 2010 та 2011 роках представили результати наукової роботи на науковій конференції в м. Могильов, Республіка Бєларусь.

Іван Михалевич, Вадим Деканський та Олександр Кравченко в травні 2011 року представили кафедру на конференції, присвяченій спеціальності «Обладнання харчових виробництв» в університеті харчових технологій в м. Пловдів, Болгарія.

Студенти Іван Ященко (2010 рік) та Олександр Сенін (2011) брали участь у науковій конференції Донецького національного університету економіки і торгівлі. Їх доповіді визнані одними з найкращих та нагороджені дипломами першого та другого ступенів.

Студенти Людмила Постол та Євгенія Карпік (2012 рік) на високому рівні представили результати наукової роботи на Міжнародній конференції Русенського університету (Болгарія), та отримали особливу відзнаку – «Кришталевий приз» за найкращу доповідь.

Наукова робота магістранта Дмитра Вознесенського (2013 рік) отримала 1 місце в Міжнародному конкурсі наукових робіт в Московському університеті технології та управління.

Студенти Олександра Кудінова, Віталій Рачок, Олег Хоменко, Олексій Щербина та Володимир Левицький в жовтні 2013 року виступили з доповідями на Міжнародній науковій конференції в Русенському університеті (Болгарія), та опублікували 5 статей в збірнику наукових праць Русенськго університету.

За 2010-13 роки студенти кафедри МАХФВ опублікували понад 10 статей в фахових наукових виданнях України та 12 – в закордонних виданнях, зокрема в «Journal of food and packaging Science, Technique and Technologies», «EcoAgroTourism», «University of Ruse. Scientific works».

Щорічно студенти кафедри отримують перемогу в конкурсах, які проводить виробник програмного забезпечення для САПР - фірма АСКОН.

;