Кафедра технічної механіки і пакувальної техніки

Міжнародна співпраця кафедри

Сучасний освітній простір неможливо представити без співробітництва із колегами поза межами України. Кафедра активно підтримує співпрацю із спорідненими освітніми підрозділами вищих навчальних закладів таких країн, як Молдова, Білорусь, Російська Федерація, Болгарія та Румунія.

Нещодавно кафедра була представлена на науково-практичній конференції, що присвячена 40-й річниці кафедри "Машини та апарати харчових виробництв" Університету харчових технологій м. Пловдів (Болгарія). В рамках конференції пройшла літня школа присвячена проблемам, особливостям та змінам законодавства ЄС стосовно маркування харчової продукції. Була організована екскурсія на виробничі потужності фірми «Ідеал» м. Пловдів, яка виготовляє торгові стелажі, транспортну упаковку та меблі для торгових центрів із гофрованого картону.

Протягом останніх років кафедра гостинно зустрічала делегації з різних університетів, які приїздили з робочими візитами до нашого університету. Серед інших були делегації з Університету "Lucian Blaga" (м. Сібіу, Румунія). Санкт-Петербурзького технологічного інституту (м. Санкт-Петербург, Російська Федерація), Університету харчових технологій (м. Пловдів, Болгарія), технічного університету Молдови (м. Кишинів, Молдова), філії Московського державного університету технології та управління (м. Мелеуз, Башкортостан).

Викладачі кафедри активно висвітлюють у закордонних виданнях результати науково-дослідної роботи. Так за останні роки надруковано близько тридцяти публікацій англійською та російською мовами у всесвітньо відомих журналах з пакувальної індустрії.

Кафедра підписала угоди із університетами-партнерами про можливий обмін студентів під час проходження виробничої та переддипломної практик.

Асистент Бойко О.О. Під час екскурсії на виробництві «Ідеал» м. Пловдів.Асистенти Деренівська А.В. та Бойко О.О. під час відвідування виставки "ПакУкраїна" із зарубіжними колегами з Університету харчових технологій (м. Пловдів, Болгарія).

Доцент Якимчук М.В. знайомить гостей із Болгарії з новітньою кафедральною лабораторією з мехатроніки.

Навігація..