Звернення декана

Доброго дня шановні вступники!

У Вас наступає найважливіший етап у житті – вибір майбутньої професії!

Це складний період коли перед Вами відкривають двері сотні навчальних закладів і Ви повинні зробити правильний вибір фаху.

Важливо також для себе оцінити яка з спеціальностей надасть Вам можливість реалізувати Ваші здібності, вподобання та знайти своє професійне місце, що забезпечить благополуччя у майбутньому.

На мій погляд, Ви маєте сконцентрувати увагу на спеціальностях які перевірені часом і не одним поколінням фахівців, які успішно працюють в різних галузях економіки України та закордоном. (http://who-is-who.ua/main/project/69).

Саме такі класичні напрямки підготовки професіоналів багато десятиліть існують на факультеті Інженерної механіки та пакувальної техніки. Різноманітність визнаних наукових шкіл, багатий навчально-методичної досвід викладачів є запорукою отримання Вами якісної освіти в стінах Національного університету харчових технологій який є лідером на освітньому просторі України.

Всі бакалаврські спеціальності та магістерські програми факультету пов’язані з фундаментальними законами математики, фізики, прикладної механіки, науковими методами досліджень, вивченням різноманітних технологічних процесів перетворення органічної сировини в сучасні харчові продукти, ґрунтовною підготовкою в галузі інформаційних технологій проектування механізмів та машин, апаратів та обладнання, оволодінні навиками експлуатації високотехнологічного технічного устаткування в умовах сучасного виробництва.

Я переконаний, що отримані під час навчання теоретичні знання та професійні навики управління процесами виробництва, нададуть Вам можливість з впевненістю дивитися у своє майбутнє та забезпечать професійний успіх.

Наша студентська родина з радістю та нетерпінням чекає на активне, ініціативне, талановите молоде поповнення факультету Інженерної техніки та пакувальної техніки!

З повагою,

декан факультету

Сергій Блаженко

Навігація..